Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС протягом січня - березня 2019 року

03.04.2019

З початку року до ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 81 письмове звернення громадян, що на 58 звернень менше ніж за відповідний період 2018 року (139), з них: 89 заяв (98 %), 2 скарги (2 %).

Найбільша кількість звернень громадян (28) щодо ухилення від сплати податків. Відповіді на звернення наданні в терміни встановлені законодавством та в межах компетенції.

Під час розгляду звернень громадян вживалися заходи щодо забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав та запобігання у подальшому допущення порушень.

Порівняно з минулим роком кількість скарг не збільшилось. У січні - березні 2019 надійшло 2 скарги (у 2018 році - 2 скарги). За результатами розгляду скарг на недоліки в роботі відповіді надані в терміни встановлені законодавством та в межах компетенції.

З початку року до ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 3 колективних звернення від 11 громадян, що на 3 звернення менше ніж за відповідний період 2018 року (6) (3,3%). Всі колективні звернення розглянуті в межах чинного законодавства та в терміни визначені законодавством.

Особисті прийоми громадян в ГУ ДФС Хмельницької області та Хмельницької митниці ДФС проводяться відповідно до затверджених графіків особистих прийомів громадян.

Графіки особистих прийомів громадян затверджені на 2019 рік відповідними наказами та оприлюднені в Центрах обслуговування платників на інформаційних стендах, в засобах масової інформації. Зокрема графік особистого прийому громадян ГУ ДФС в області та Хмельницької митниці ДФС розміщений на субсайті ГУ ДФС в області.

З початку року здійснено 13  прийомів за зверненнями громадян. Всім громадянам роз’яснено норми чинного законодавства щодо сплати податків та надані роз’яснення під час проведення особистих прийомів.

 

Управління обслуговування

платників ГУ ДФС у Хмельницькій області