Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС протягом січня - вересня 2018 року

15.10.2018

З початку року до територіальних органів ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 367 письмових звернень громадян, що на 76 звернень більше ніж за відповідний період 2017 року (291), з них: 363 заяви (98,9 %), 4 скарги ( 1,1 %).

Дані щодо змісту основних питань, що порушують громадяни.

Найбільша кількість звернень громадян (157) щодо ухилення від сплати податків. Також велика кількість звернень (34) стосується фінансового забезпечення  колишніх працівників органів ДФС області.

Відповіді на звернення наданні в терміни встановлені законодавством та в межах компетенції.

Під час розгляду звернень громадян вживалися заходи щодо забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав та запобігання у подальшому допущення порушень.

Проаналізовано показник повторних звернень громадян. З початку року до територіальних органів ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 1 повторне звернення громадян, що на 1 звернення менше ніж за відповідний період 2017 року (2) (0,4% від загальної кількості звернень).

З початку року до територіальних органів ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 16 колективних звернень від 250 громадян, що на 12 звернень більше ніж за відповідний період 2017 року (4) (4,4%). Колективні звернення, що надходили для розгляду стосуються питань ухилення від сплати податків. Всі колективні звернення розглянуті в межах чинного законодавства та в терміни визначені законодавством.

З загальної кількості звернень громадян 6 - учасники війни, учасники бойових дій – 2,  та 4 - інваліди ІІІ групи. Питання зазначенні в їх зверненнях розглянуті в межах чинного законодавства.

Особисті прийоми громадян в органах ДФС  Хмельницької області та Хмельницької митниці ДФС проводяться відповідно до затверджених графіків особистих прийомів громадян.

Графіки особистих прийомів громадян затверджені на 2018 рік відповідними наказами та оприлюднені. Графіки особистих прийомів розміщені в Центрах обслуговування платників на інформаційних стендах, в засобах масової інформації. Зокрема графік особистого прийому громадян ГУ ДФС в області та Хмельницької митниці ДФС розміщений на субсайті ГУ ДФС в області.

З початку року здійснено 237  прийомів за зверненнями громадян, що на 298 звернень менше ніж за відповідний період 2017 року (535), з них 236 заяв (99%) та 1 скарга (1%).

На особистих прийомах громадян основні питання які порушувались в І півріччі, це сплата податку за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Всім громадянам роз’яснено норми чинного законодавства щодо сплати податків. Громадянам надані роз’яснення під час проведення особистих прийомів.

За результатами особистих прийомів повторних та неодноразових звернень від громадян не проводилось.

Аналіз звернень громадян висвітлюється на субсайті ГУ ДФС у Хмельницькій області та на Єдиному державному веб – порталі відкритих даних.

У всіх територіальних органах ДФС області  створені належні умови для проведення особистих прийомів громадян, функціонують  приймальні громадян.

Інформація про проведену роботу зі зверненнями громадян висвітлюється в засобах масової інформації. Щотижнево інформація по зверненнях громадян розглядається на апаратних  нарадах.

В ГУ ДФС в області 29.01.2018  проведене економічне навчання з працівниками обласного апарату  на тему: «Порядок розгляду звернень громадян у Головному управління Державної фіскальної служби в області. Закон України від 2 жовтня 1996 року №39396 ВР «Про звернення громадян».