Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС протягом січня - червня 2018 року

05.07.2018

З початку року до територіальних органів ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 251 письмове звернення громадян, що на 40 звернень більше ніж за відповідний період 2017 року (211), з них: 248 заяв (98,8 %), 3 скарги ( 1,2 %).

Дані щодо змісту основних питань, що порушують громадяни.

Найбільша кількість звернень громадян (94) щодо ухилення від сплати податків. Також велика кількість звернень (34) стосується фінансового забезпечення  колишніх працівників органів ДФС області.

Відповіді на звернення наданні в терміни встановлені законодавством та в межах компетенції.

Під час розгляду звернень громадян вживалися заходи щодо забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, оперативного вирішення порушених питань, задоволення законних вимог заявників, реального поновлення порушених конституційних прав та запобігання у подальшому допущення порушень.

Проаналізовано показник повторних звернень громадян. З початку року до територіальних органів ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 1 повторне звернення громадян.

З початку року до територіальних органів ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС надійшло 12 колективних звернень від 223 громадян. Колективні звернення, що надходили для розгляду стосуються питань ухилення від сплати податків. Всі колективні звернення розглянуті в межах чинного законодавства та в терміни визначені законодавством.

З загальної кількості звернень громадян 4 - учасники війни, 2 - інваліди ІІІ групи. Питання зазначенні в їх зверненнях розглянуті в межах чинного законодавства.

Особисті прийоми громадян в органах ДФС  Хмельницької області та Хмельницької митниці ДФС проводяться відповідно до затверджених графіків особистих прийомів громадян.

Графіки особистих прийомів громадян затверджені на 2018 рік відповідними наказами та оприлюднені. Графіки особистих прийомів розміщені в Центрах обслуговування платників на інформаційних стендах, в засобах масової інформації. Зокрема графік особистого прийому громадян ГУ ДФС в області та Хмельницької митниці ДФС розміщений на субсайті ГУ ДФС в області.

З початку року здійснено 129  прийомів за зверненнями громадян, що на 203 звернення менше ніж за відповідний період 2017 року (332), з них 128 заяв (99%) та 1 скарга (1%).

На особистих прийомах громадян основні питання які порушувались в І півріччі, це сплата податку за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Всім громадянам роз’яснено норми чинного законодавства щодо сплати податків. Громадянам надані роз’яснення під час проведення особистих прийомів.

Під час проведення особистих прийомів  поступила одна скарга від жительки Хмельницької області. За результатами розгляду, громадянці надано відповідь в межах чинного законодавства та у встановлені терміни.

За результатами особистих прийомів повторних та неодноразових звернень від громадян не проводилось.

В ГУ ДФС в області проводився один колективний прийом громадян (2 громадянина) щодо використання особистих даних в роботі підприємства. Громадянам надано роз’яснення під час проведення особистого прийому та рекомендовано звернутися до правоохоронних органів.