Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян Головного управління ДФС у Хмельницькій області у січні - березні 2018 року

10.04.2018

У січні - березні 2018 року до територіальних органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 139 письмових звернень громадян, що на 47 звернень більше, ніж за відповідний період 2017 року (92).

Аналіз свідчить, що більшість питань, з якими звертаються громадяни, стосується надання роз’яснень з питань, пов’язаних із оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб, ймовірного ухилення від сплати податків окремими платниками, внесення пропозицій щодо проведення перевірок окремих платників та інше. З загальної кількості письмових звернень, 14 звернень надійшло до Головного управління ДФС в області щодо надання довідок про складові заробітної плати від колишніх працівників.

Відповіді на звернення надані без порушення термінів.

В поточному році надійшло 2скарги. За аналогічний період минулого року скарг від громадян не надходило.

У січні-березні 2018 року до органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 1 повторне звернення та 6 колективних звернень від 55 громадян.

У січні-березні 2018 року здійснено 40 прийомів за зверненнями громадян, що на 113 прийомів менше, ніж за відповідний період 2017 року (153).

Зміст основних питань, що порушують громадяни на особистому прийомі  стосується: щодо податку на доходи фізичних осіб;  щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; інформування про ухилення від сплати податків.

У Головному управлінні ДФС в області начальником проведено 1 особистий прийом громадян, заступниками начальника 4 особистих прийоми громадян.

  Особисті прийоми громадян проводяться відповідно до затверджених графіків прийому. Населення інформується про проведення особистих  прийомів громадян через ЗМІ, на семінарах, інформація розміщена на інформаційних стендах в ЦОП.

Управління обслуговування

платників ГУ ДФС у Хмельницькій області