Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян Головного управління ДФС у Хмельницькій області у січні - грудні 2017 року

28.12.2017

У січні - грудні 2017 року до територіальних органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 413 письмових звернень громадян, що на 16 звернень менше, ніж за відповідний період 2016 року (429).

Аналіз свідчить, що більшість питань, з якими звертаються громадяни, стосується надання роз’яснень з питань, пов’язаних із оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб, ймовірного ухилення від сплати податків окремими платниками, внесення пропозицій щодо проведення перевірок окремих платників та інше. З загальної кількості письмових звернень, 38 звернень надійшло до Головного управління ДФС в області щодо надання довідок про складові заробітної плати, від колишніх працівників.

Відповіді на звернення надані без порушенням термінів.

В поточному році надійшла одна скарга. За аналогічний період минулого року надійшло 11 скарг від громадян.

У січні-грудні 2017 року до органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 4 повторних звернення та 5 колективних звернень від 18 громадян.

ІІ. Проведення особистого прийому громадян.

У січні-грудні 2017 року здійснено 703 прийоми за зверненнями громадян, що на 399 звернень більше, ніж за відповідний період 2016 року (304). В ГУ ДФС в області  здійснено 6 колективних прийомів громадян, на яких були присутні 14 громадян.

Зміст основних питань, що порушують громадяни на особистому прийомі  стосується: щодо податку на доходи фізичних осіб;  щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; інформування про ухилення від сплати податків.

У Головному управлінні ДФС в області начальником проведено 14 особистих прийомів громадян, заступниками начальника 7 особистих прийомів громадян та 2 особистих прийоми проведено керівниками структурних підрозділів.

Особисті прийоми громадян проводяться відповідно до затверджених графіків прийому. Населення інформується про проведення особистих  прийомів громадян через ЗМІ, на семінарах, інформація розміщена на інформаційних стендах в ЦОП.

За результатами розгляду 1 скарги на корупційні діяння (зловживання владою або службовим становищем) посадових осіб територіального органу ГУ ДФС в області, інформація не підтвердилась.

 

 

У січні-грудні 2017 року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області разом із підпорядкованими органами ДФС в області проводились „гарячих” телефонних ліній з питань звернень громадян.

Проблеми, порушені під час телефонного спілкування, стосувались подання звітності в електронному вигляді, сплати та подання звітності  по ЄСВ, спрощеної системи оподаткування, оподаткування доходів громадян,  використання РРО, застосування соціальної податкової пільги тощо.

За результатами проведених прямих телефонних ліній на всі запитання надано усні роз’яснення та поінформовано про можливі шляхи їх вирішення.

 

Управління обслуговування

платників ГУ

ДФС у Хмельницькій області