Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян Головного управління ДФС у Хмельницькій області у січні - вересні 2017 року

02.10.2017

У січні - вересні 2017 року до територіальних органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 291 письмове звернення громадян, що на 21 звернення менше, ніж за відповідний період 2016 року (312).

Аналіз свідчить, що більшість питань, з якими звертаються громадяни, стосується надання роз’яснень з питань, пов’язаних із оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб, ймовірного ухилення від сплати податків окремими платниками, внесення пропозицій щодо проведення перевірок окремих платників та інше. З загальної кількості письмових звернень, 38 звернень надійшло до Головного управління ДФС в області щодо надання довідок про складові заробітної плати, від колишніх працівників.

Відповіді на звернення надані без порушенням термінів.

В поточному році скарги не надходили. За аналогічний період минулого року надійшло 9 скарг від громадян.

У січні-вересні 2017 року до органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 3 повторних звернення та 4 колективних звернення від 16 громадян.

У січні-вересні 2017 року здійснено 535 прийомів за зверненнями громадян, що на 266 звернень більше, ніж за відповідний період 2016 року (269). В ГУ ДФС в області  здійснено 5 колективних прийомів громадян, на яких були присутні 12 громадян.

Зміст основних питань, що порушують громадяни на особистому прийомі  стосується: щодо податку на доходи фізичних осіб;  щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; інформування про ухилення від сплати податків.

У Головному управлінні ДФС в області начальником проведено 9 особистих прийомів громадян, заступниками начальника 5 особистих прийомів громадян та 1 особистий прийом проведений начальником структурного підрозділу.

Особисті прийоми громадян проводяться відповідно до затверджених графіків прийому. Населення інформується про проведення особистих  прийомів громадян через ЗМІ, на семінарах, інформація розміщена на інформаційних стендах в ЦОП.

Інформація про проведену роботу зі зверненнями громадян висвітлюється в засобах масової інформації. Щотижнево інформація по зверненнях громадян розглядається на апаратних  нарадах.

 

Управління обслуговування

платників ГУ

ДФС у Хмельницькій області