Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аналітична довідка про роботу зі зверненнями громадян Головного управління ДФС у Хмельницькій області у січні - червні 2017 року

25.07.2017

У січні - червні 2017 року до територіальних органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 199 письмових звернень громадян, що на 3 звернення більше, ніж за відповідний період 2016 року (196).

Аналіз свідчить, що більшість питань, з якими звертаються громадяни, стосується надання роз’яснень з питань, пов’язаних із оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб, ймовірного ухилення від сплати податків окремими платниками, внесення пропозицій щодо проведення перевірок окремих платників та інше. З загальної кількості письмових звернень 34 звернення надійшло до Головного управління ДФС в області щодо надання довідок про складові заробітної плати від колишніх працівників. Відповіді на звернення надані без порушенням термінів.

В поточному році скарги не надходили. За аналогічний період минулого року надійшло 7 скарг від громадян.

У січні-червні 2017 року до органів ДФС у Хмельницькій області надійшло 2 повторне звернення та 4 колективних звернення від 16 громадян.

У січні-червні 2017 року здійснено 332 прийоми за зверненнями громадян, що на 185 звернень більше, ніж за відповідний період 2016 року (147). В ГУ ДФС в області  здійснено 5 колективних прийомів громадян на яких були присутні 12 громадян.

Зміст основних питань, що порушують громадяни на особистому прийомі  стосується: щодо податку на доходи фізичних осіб;  щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; інформування про ухилення від сплати податків.

У Головному управлінні ДФС в області начальником проведено 7 особистих прийомів громадян, заступником начальника 3 особистих прийоми громадян.

  Особисті прийоми громадян проводяться відповідно до затверджених графіків прийому. Населення інформується про проведення особистих  прийомів громадян через ЗМІ, на семінарах, інформація розміщена на інформаційних стендах в ЦОП.

 

Управління обслуговування

платників ГУ

ДФС у Хмельницькій області