Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Щодо непідтвердження інформації про причетність працівників Хмельницької митниці ДФС до схеми продажу службової інформації про транспортні засоби

10.05.2019

На сайті Державного бюро розслідувань 8 травня 2019 року опубліковано інформацію про те, що слідчими Територіального управління, розташованого у місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ в Волинській області та процесуального керівництва Генеральної прокуратури України викрито схему продажу інформації з обмеженим доступом посадовими особами Хмельницької митниці ДФС та працівником ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

З приводу опублікованої на сайті Державного бюро розслідувань інформації Хмельницька митниця ДФС звертає увагу на таке.

Відповідно до ухвали слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 6 травня 2019 року у справі № 686/646/19 за клопотанням слідчого працівникам правоохоронних органів надано дозвіл на проведення обшуку в приміщеннях Хмельницької митниці ДФС. Дозвіл на проведення обшуку надано з метою відшукання та вилучення відповідної інформації.

Слід зазначити, що у вказаній ухвалі слідчий суддя зазначив про неможливість надати належним чином оцінку твердженню слідчого щодо зв’язку зазначених в клопотанні осіб – співробітників митниці із вчиненим кримінальним правопорушенням.

Таким чином, причетність працівників Хмельницької митниці ДФС до злочинної діяльності є непідтвердженою.