Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До суду направлено обвинувальні акти стосовно службових осіб ДФС, які заволоділи коштами за не притягнення підприємця до відповідальності

16.05.2016
У грудні 2015 року співробітниками підрозділу власної безпеки Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області спільно із співробітниками Служби безпеки та Генеральної прокуратури України було викрито факт вимагання 20 тисяч гривень трьома працівниками слідчих та оперативних підрозділів податкової міліції.
Посадовці вимагали неправомірну винагороду від підприємця за не притягнення його до кримінальної відповідальності по виявлених порушеннях під час реалізації паливних матеріалів на заправках Кам’янець-Подільського району.
Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України та управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою заступника начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області та заступника начальника відділу оперативного супроводу адміністрування ПДВ оперативного управління ДПІ у місті Хмельницькому ГУ ДФС у Хмельницькій області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що вказані службові особи правоохоронного органу у період з жовтня по грудень 2015 року, зловживаючи своїм службовим становищем, шахрайським шляхом заволоділи грошовими коштами в сумі 20 тисяч гривень за не притягнення підприємця до кримінальної відповідальності.
Наразі, за результатами досудового розслідування обвинувальні акти скеровано до суду. Якщо суд визнає податкових міліціонерів винними у скоєнні злочинів, то їм загрожує до 8 років ув’язнення.