Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкового ревізора-інспектора з Хмельницького судитимуть за хабар

06.05.2016

Корупційна справа про отримання хабара ревізором-інспектором ДПІ у місті Хмельницькому від місцевого підприємця неправомірної вигоди у розмірі 1 тисяча гривень отримала судові перспективу. Прокуратурою Хмельницької області завершено слідство у даному кримінальному провадженні.
Досудовим розслідуванням встановлено, що він наприкінці березня цього року з метою особистого збагачення прохав та одержав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду в розмірі 1 000 гривень. За таку суму податківець пообіцяв, що без фактичної перевірки складе позитивний висновок про відсутність в його діях порушень торгівельної діяльності з продажу побутових товарів. При цьому попередив, що за виявлені порушення вимог закону винному би загрожувало 17 тисяч гривень штрафу.
Підприємець змушений був погодитись на умови головного ревізора-інспектора та після отримання копії «позитивного» документу передав йому в той же день 1000 гривень. Під час одержання коштів податківця було викрито працівниками прокуратури області, УСБУ та відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області.
Наразі прокуратурою області спрямовано до суду обвинувальний акт щодо головного ревізора-інспектора за ч. 1 ст. 368 (прохання та одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища) КК України.