Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Кам‘янці-Подільському з незаконного обігу вилучено підакцизної продукції на суму 1 мільйон гривень

19.02.2016

За результатами діяльності відділу протидії незаконному обігу підакцизних товарів ОУ ГУ ДФС у Хмельницькій області у місті Кам’янці-Подільському виявлено 18 порушень податкового законодавства, пов‘язаних з очищенням ринку підакцизних товарів. Як наслідок, з протиправного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на суму 1 мільйон гривень.
Це фальсифіковані та контрафактні алкогольні напої, тютюнові вироби та паливно-мастильні матеріали. Показово, що їх пропорції у сегменті вилучених з обігу товарів становлять близько однієї третьої по кожній групі.
Водночас обліковано 4 кримінальних правопорушення у сфері обігу підакцизних товарів  за статтею 204 Кримінального кодексу України.
Із них досить резонансним є факт неодноразового збуту групою осіб на місцевому ринку тютюнових виробів іноземного виробництва, на яких відсутні належним чином розміщенні марки акцизного податку. При цьому зловмисники не були зареєстрованими підприємцями, а простіше кажучи не сплачували до бюджету жодної гривні податків. У ході обшуку в ділків вилучено з тіньового обігу тютюнової продукції майже на 200 тисяч гривень.   Відповідно до рішення суду організатора підпільного бізнесу визнано винним та накладено штраф у розмірі 17 тисяч гривень з конфіскацією фальсифікованих тютюнових виробів.