Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Вимагання неправомірної вигоди закінчилось закономірним фіналом

23.07.2015

Cпівробітниками Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, спільно із працівниками відділу власної безпеки ГУ ДФС та працівниками прокуратури в області затримано працівника ДПІ у місті Хмельницькому, який зловживаючи службовим становищем, вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 10 тисяч гривень.
На даний час даний час у рамках кримінального провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України вказану особу затримано, триває досудове слідство.
Як зазначив новопризначений начальник ВВБ ГУ ДФС у Хмельницькій області майор податкової міліції Максим Барановський, боротьба з корупцією у підрозділах фіскальної служби є та буде безкомпромісною і жорсткою, оскільки процес сплати податків  та сервісного обслуговування бізнесу вимагає того, щоб ним займались високопрофесійні, патріотично налаштовані та морально стійкі фахівці. Особам, які не чисті на руку, у системі ДФС не місце.