Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Позиція Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області щодо слідчих дій у офісах ФОП Ковальчук В. Є.

21.01.2014

У зв’язку із резонансом навколо слідчих дій, що проводились у офісах ФОП Ковальчук В.Є., повідомляємо, що Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Хмельницькій області проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженню, зареєстрованому в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, щодо можливого ухилення від сплати податків ФОП Ковальчук В.Є., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212  Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування 13.01.2014 отримано 2 ухвали Хмельницького міськрайонного на проведення обшуків у офісних приміщеннях ФОП Ковальчук В. Є.

На підставі ухвали суду, працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Хмельницькій області спільно з працівниками Головного оперативного відділу ДПІ у м. Хмельницькому проведено обшук офісного приміщення ФОП Ковальчук В.Є. за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 41, корп. Б, право власності на яке зареєстровано за ПП «Лікувально-спортивний оздоровчий комплекс «Поділля», засновником та керівником якого є Ковальчук Валентина Євгенівна.

Безпосередньо обшук проводився в кабінетах директора та головного бухгалтера газової заправки, тобто підприємства щодо якого проводиться досудове розслідування, і, що належить ФОП Ковальчук В. Є. Вказані посадові особи виконують свої службові обов’язки відповідно до трудових договорів, укладених з ФОП Ковальчук В. Є., та були особисто присутні під час обшуку.

В ході обшуку вилучено документи, що стосуються діяльності підприємця. Документи, що не стосуються обставин кримінального правопорушення, а також документи стосовно діяльності партії «Удар» не вилучались.

У приміщеннях, де проходив обшук, будь-яких табличок або інших написів на кабінетах про знаходження громадської приймальні народного депутата Олександра Корнійчука не було. Крім того інформуємо, що Олександр Корнійчук та Василь Ковальчук під час проведення обшуку особисто присутні не були.

Також повідомляємо, що обшук в приміщенні кабінету голови Кам’янець-Подільської районної організації партії «Удар» Ковальчука В.І. не проводився.

Головне управління Міндоходів у Хмельницькій області наголошує, що усі слідчі дії проводилися виключно у межах діючого законодавства та  не мають жодного політичного підґрунтя.