Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податковою міліцією Хмельниччини викрито незаконну реалізацію дизпалива: з обігу вилучено пальне на чверть мільйона гривень

10.06.2020

У рамках проведення операції «Акциз-2020» працівниками управління оперативно-розшукової діяльності ГУ ДФС у Хмельницькій області встановлено факт незаконної роздрібної реалізації паливно-мастильних матеріалів в обласному центрі.

Незаконний бізнес з продажу дизельного пального через автозаправну станцію організував тридцятилітній місцевий житель, який не зареєстрованим в органах державної влади як фізична особа-підприємець та не має відповідних дозвільних документів на продаж підакцизних товарів.

Працівниками податкової міліції під час огляду автозаправної станції виявлено та вилучено з протиправного обігу дизельне паливо у кількості 10 тисяч літрів, на суму  215 тисяч гривень, а також ємність та автозаправну колонку. Загальна ринкова вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 360 тисяч гривень. Зазначені товарно-матеріальні цінності передано на відповідальне зберігання.

За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності, що передбачає накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

«Відпрацювання нелегального ринку пального – один із пріоритетних напрямів  діяльності фіскальної служби, що унеможливлює функціонування, так званих, сірих та чорних схем на нелегальному ринку пального. У першу чергу йдеться про захист бюджету і здорової конкуренції, а також про безпеку громадян, яку нелегальний бізнес не може гарантувати. Тому фіскальна служба Хмельниччини звертається до до суб‘єктів господарювання та громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0382) 701-873», - прокоментував результати роботи з виявлення і припинення нелегального обігу пального виконувач обов‘язків начальника Головного управління ДФС в області Олександр Кромп.