Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині правоохоронцями припинено діяльність групи осіб, що незаконно виготовляли алкогольні напої

31.03.2020

Працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, за сприяння співробітників УСБУ у Хмельницькій області та УСР ГУНП у Хмельницькій області, в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 199, ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України, на підставі відповідних ухвал Хмельницького міськрайонного суду проведено санкціоновані обшуки за місцями незаконного виготовлення та зберігання алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, адресами проживання фігурантів та транспортних засобах, які використовувались у злочинній діяльності.
За результатами проведених заходів припинено діяльність трьох незаконних виробництв алкогольних напоїв (підпільних цехів) та вилучено алкогольні напої (горілка, віскі, джин, ром, бренді, коньяк) від виглядом відомих елітних брендів, розлитих у скляну тару та картонні коробки типу „Ваg-in-Box”, спирт, марки акцизного податку з ознаками підроблення та обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольної продукції (скляні та ПЕТ-пляшки, каністри та діжки різних об’ємів, ароматизатори, харчові барвники, автотранспорт).
Загальна вартість вилучених під час обшуків товарно-матеріальних цінностей складає понад 1,2 мільйона гривень, у тому числі вилучено з тіньового обігу 1,2 тонни спирту та понад 2,5 тонни незаконно виготовлених алкогольних напоїв.
Таким чином, завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалось упередити потрапляння фальсифікованої продукції на споживчий ринок.
На даний час проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.