Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині припинено діяльність ряду незаконних АЗС

31.01.2020

В рамках операції «Акциз 2020» співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області спільно із працівниками підрозділів Служби безпеки та Національної поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури області протягом останніх двох тижнів січня поточного року проведено заходи направлені на детінізацію ринку пально-мастильних матеріалів та припинення діяльності “підпільних” АЗС на території області.
Так, за результатами проведених заходів припинено діяльність десятка “підпільних” АЗС, що здійснювали зберігання та реалізацію дизельного палива без відповідних дозвільних документів, через які у регіоні здійснювалася реалізація скрапленого газу, дизельного пального та бензину.
Як результат, правоохоронцями за допомогою співробітників ДСНС демонтовано 10 незаконних АЗС, з незаконного обігу вилучено 20,2 тонн дизельного пального, 25,7 тонн бензину різних марок, 5,5 тонн скрапленого газу загальною орієнтовною вартістю 610 тис. гривень. Окрім того, вилучено обладнання АЗС на суму понад 1,1 млн. гривень.
Всі зазначені незаконно розміщені АЗС демонтовано працівниками правоохоронних органів.
«Заходи, які сьогодні реалізовує ДФС у відпрацюванні нелегального ринку пального спільно з іншими правоохоронними та контролюючими органами області унеможливлюють функціонування сірих та чорних схем на нелегальному ринку пального. При цьому йдеться не тільки про інтереси бюджету і захист конкуренції, а й безпеку громадян, яку нелегальний бізнес не може гарантувати», - прокоментував результати роботи з виявлення і припинення нелегального обігу пального перший заступник начальника ГУ ДФС в області Олександр Малахов.
Головне управління ДФС у Хмельницькій області вкотре звертає увагу усіх суб'єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним, зобов'язані отримати відповідну ліцензію та подати відповідні документи за місцем здійснення діяльності. Для цього необхідно звернутися до ЦОП державних податкових інспекцій управлінь на правах відокремлених підрозділів ГУ ДПС у Хмельницькій області.
Разом з тим, звертається до всіх громадян з проханням повідомляти про будь які виявлені факти, що вказують на порушення порядку зберігання чи реалізації пально-мастильних матеріалів за телефоном (0382) 701-873.