Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині за незаконне виготовлення та збут алкогольного фальсифікату члени організованої групи постануть перед судом

28.01.2020

Слідчим управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області закінчено досудове розслідування у кримінальному проваджені відносно членів організованої групи, які займались незаконним виготовленням та продажем фальсифікованого алкоголю.
Встановлено, що троє громадян з метою особистого збагачення на території Кам'янець-Подільського району налагодили підпільне виробництво, де використовуючи спеціальне обладнання, упродовж тривалого часу виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію під виглядом горілки та коньяку, яка полягала у розведені спирту із водою та можливістю добавлення до розчину різних компонентів для поліпшення смакових властивостей продукту.
У подальшому правопорушники збували виготовлену продукцію населенню, у тому числі використовуючи можливості мережі Інтернет.
У серпні минулого року зловмисників викрили. Під час проведення ряду санкціонованих обшуків співробітниками підрозділів податкової міліції та Служби безпеки за місцем виготовлення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв було виявлено та вилучено майже 3000 літрів незаконно виготовленої алкогольної продукції, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату.
Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить понад 700 тисяч гривень. За висновками експертиз вказані алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей.
В січні поточного року матеріали щодо вчинення кримінальних правопорушень у складі організованої групи, передбачених ч.3 ст.28 ч.1 ст.204, ч.3 ст.28 ч.2 ст.204 КК України спрямовано до суду.