Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині у ході операції «Акциз» припинено діяльність 38 незаконних АЗС

14.01.2020

У ході здійснення оперативно-профілактичних заходів з операції «Акциз» співробітниками податкової міліції за період з 28 грудня 2019 року по даний час, спільно з представниками інших правоохоронних та контролюючих органів, відпрацьовано 47 адрес розташування АЗС.
За результатами вжитих заходів припинено діяльність 38 незаконних автозаправних станцій.
У ході спільних заходів, проведених за участю співробітників підрозділів податкової міліції, Національної поліції та Служби безпеки, під процесуальним керівництвом прокуратури області, в рамках даної цільової операції порушено 6 кримінальних проваджень, а також порушено низку адміністративних проваджень. Як результат, правоохоронцями за допомогою співробітників ДСНС демонтовано незаконні АЗС за 12 адресами.
Крім того, у 14 випадках АЗС, які не мали ліцензій добровільно припинили підприємницьку діяльність та демонтували обладнання.
За результатом відпрацювань вилучено 48 тонн паливно-мастильних матеріалів, орієнтовною ринковою вартістю 986 тисяч гривень, а також обладнання, яке оцінюється майже в 1,6 мільйона гривень.
Заходи тривають. Кінцева мета відпрацювання - це повне очищення ринку Хмельниччини від незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів, - зазначають податківці.