Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Не Хмельниччині демонтовано чергову незаконну АЗС: з обігу вилучено дизельне пальне на півмільйона гривень

10.01.2020

У рамках проведення операції «Акциз-2020» працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області, спільно із співробітниками регіональних підрозділів Національної поліції та Служби безпеки працівниками встановлено факт незаконної роздрібної реалізації паливно-мастильних матеріалів у місті Полонному.
Незаконну діяльність по реалізації підакцизних товарів із автозаправної станції організував місцевий житель, який у свою чергу не був зареєстрований в органах державної влади як фізична особа-підприємець та не мав відповідних дозвільних документів.
Працівниками податкової міліції за результатами проведених заходів вилучено з протиправного обігу пальне у кількості 18 650 літрів на суму 485 тисяч гривень. та ємність із автозаправною колонкою загальною вартістю 150 тисяч гривень.
У підсумку з протиправного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 635 тисяч гривень, у тому числі паливно-мастильних матеріалів орієнтовною ринковою вартістю майже півмільйона гривень.
За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП – порушення порядку провадження підприємницької діяльності..
Наразі ємності та обладнання, яке використовувалось для функціонування незаконно встановленої АЗС, демонтовано.