Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З Днем Святого Миколая вихованців Вовковинецької школи-інтернату привітав колектив податківців Хмельниччини

20.12.2019

З нагоди свята Миколи чудотворця представники колективу податківців краю привітали своїх підшефних – учнів Вовковинецької школи інтернату, що у Деражнянському районі. Відповідальну і почесну місію виконали заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк, голова ради обласної профспілкової організації служби Петро Самолига, заступник начальника оперативного управління Руслан Васьковський та начальник Деражнянської ДПІ Олександр Ломай.
Цій податковій традиції – на свято покровителя дітей вручати подарунки своїм підшефним виповнюється два десятки років. І кожного разу такі відвідини дарують і малим, і дорослим безліч щирих емоцій, світлої радості і безпосереднього природного спілкування.
Тож податківці Хмельниччини поспішають із солодощами для кожного малюка та іншими подарунками, які необхідні школі-інтернату у повсякденному житті до тих, хто так потребує любові!
Власне, так і робив улюбленець української дітвори: дарував свою жертовну любов і щиро допомагав. Саме тому Миколу Чудотворця споконвіку шанують у кожній українській родині.
Сьогодні від імені Святого Миколая податківці принесли дітям радість. Натомість вовковинецькі школярі подарували своїм шефам прекрасний концерт з нагоди свята.
І ще примітно, що цього року у Вовоковинецькій школі-інтернаті було чимало добродійників. З-поміж них Тож число шанувальників великого святого зростає.