Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бізнес-спільнота Хмельниччини проводить зовнішньоторговельні операції із партнерами з 124 країн світу

25.11.2019

Хмельниччина продала товарів власного виробництва до країн Європейського Союзу на 231 мільйон доларів США.
Згідно із статистичними даними, у січні–вересні 2019 року обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 450 мільйонів долів США і 407 мільйонів доларів США. Порівняно з минулим роком експорт зменшився на 0,4% (2,0 млн.дол.), імпорт збільшився на 22,9% (75,8 млн.дол.).
Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу збільшився порівняно з січнем–вереснем 2018 р. на 11,6% та становив 231,0 млн.дол., або 51,3% від загального обсягу експорту.
Найвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Німеччини, Польщі, Нідерландів, Іспанії, Бельгії, Італії. Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Туреччини, Єгипту, Російської Федерації, Білорусі.
У загальному обсязі експорту товарів збільшилась частка насiння і плодів олійних рослин; жирів та олій тваринного або рослинного походження; залишків і вiдходів харчової промисловості; зернових культур. Натомість зменшилась частка електричних машин; молока та молочних продуктів, яєць птиці, натурального меду; їстівних плодів та горіхів; цукру і кондитерських виробів з цукру.
Імпорт товарів з країн Європейського Союзу збільшився проти січня–вересня 2018р. на 21,4% та становив 213,3 млн.дол., або 52,5% від загального обсягу.