Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Кінологічні команди ДФС надійно захищають митний кордон України від незаконного обігу тютюнових виробів

22.11.2019

Сидіти, лежати, шукати, до мене – це лише мінімум команд, які виконують чотирилапі помічники митників. До максимуму належить вміння за лічені хвилини відшукати тютюнові вироби, наркотичні засоби, психотропні речовини, зброю та набої, а також інші предмети приховані від митного контролю.
При виконані своїх службових обов’язків службові собаки кінологічних команд митниць ДФС знають не тільки команди, але і залучаються до роботи в пунктах пропуску і надзвичайно результативно.
Так, кінологічна команда у складі службової собаки породи лабрадор ретривер по кличці Рокі на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці ДФС спрацював на вантажний автомобіль марки «VOLVO» з напівпричепом під керуванням громадянина України, який прямував з України до Румунії в службових справах.
У товаросупровідних документах було вказано, що переміщується вантаж: «Деревне вугілля з деревини твердих порід».
Під час огляду товару з повним вивантаженням з причепа мішків з дерев’яним вугіллям було встановлено, що у вантажному приміщенні напівпричепа знаходиться 1201 поліпропіленовий мішок, з яких у 89 мішках містилося 62800 пачок сигарет різних марок, а саме: «Marlboro», «Rothmans» та «Rothmans Royals» з акцизними марками України.
За даним фактом вчинення дій спрямованих на незаконне переміщення через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу ДФС, як підстави для переміщення товару супровідних документів, які містять неправдиві відомості щодо найменування вантажних місць було запроваджено справу про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України.
Предмети порушення митних правил – сигарети в кількості 62800 пачок загальною вартісю 2,7 мільйона гривень вилучено.
Примітно, що впродовж останніх трьох років спостерігається позитивна тенденція з протидії незаконному переміщенню через митний кордон України тютюнових виробів та наркотичних засобів кінологічними командами українських митниць.