Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією Хмельниччини з тіньового обігу вилучено підакцизних товарів на 38 мільйонів гривень

21.11.2019

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області у ході проведення заходів у рамках операції «Акциз-2019» викрито низку резонансних правопорушень в сфері обігу підакцизних товарів, за результатами яких вилучено з незаконного обігу матеріальних цінностей загальну суму 38 мільйонів гривень.
Найбільшу питому вагу з числа вилучених із тіньового обігу товарів становлять паливно-мастильні матеріали, сумарна вартість яких оцінюється у понад 16 мільйонів гривень. Також у напрацьованих податковими міліціонерами вилучень домінують спирт, алкогольні вироби і тютюнова продукція, які оцінюються майже у 15 мільйонів гривень.
Примітно, що фахівцями фіскальної служби на постійній основі проводиться моніторинг сайтів Інтеренат-мережі та мобільних додатків – месенджерів стосовно встановлення фактів незаконного обігу підакцизних товарів на території обслуговування. У підсумку протягом поточного року припинено діяльність трьох незаконних виробництв підакцизних товарів та вилучено фальсифікованої алкогольної продукції майже на 3 мільйони гривень.
Також вжито заходів щодо викриття фактів реалізації підакцизних товарів через інтернет-сайти, в результаті чого було припинено 6 міжрегіональних тіньових трафіків постачання контрафактної алкогольної і тютюнової продукції.
За даними фактами розпочато 15 кримінальних проваджень за статтею 204 Кримінального кодексу України, припинено діяльність 5 незаконних виробництв (підпільних цехів) алкогольних напоїв.