Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині ліквідовано дві незаконних АЗС: з тіньового обігу вилучено майна на 3 мільйони гривень

05.11.2019

За результатами спільних заходів, проведених співробітниками Головного управління ДФС та працівниками Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області припинено діяльність двох незаконних АЗС та вилучено з тіньового обігу велику партію пального.
У повідомленні за даними фактами відзначається, що у рамках проведення операції «Акциз-2019» було встановлено двох місцевих жителів, котрі не будучи зареєстрованими як фізичні особи – підприємці та не маючи відповідних дозвільних документів, здійснювали роздрібну реалізацію паливно-мастильних матеріалів зі стаціонарних автозаправних станцій, розташованих на території області.
За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання бензин марки «А-92» та «А-95 Euro», дизельне пальне та скраплений газ, а також ємності із автозаправними колонками загальною орієнтовною вартістю майже 3 мільйони гривень, у тому числі підакцизної продукції більш як на 2 мільйони гривень.
На правопорушників складені протоколи про адміністративну відповідальність за ч.1 ст.164 КУпАП - порушення порядку провадження господарської діяльності