Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податковою міліцією Хмельниччини у ході операції «Акциз-2019» вилучено з незаконного обігу майже 800 тонн пального

04.11.2019

Протягом січня-жовтня поточного року працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Хмельницькій області виявлено понад три десятки фактів порушень чинного законодавства в сфері обігу паливно-мастильних матеріалів.
Найчастіше в ході оперативно-профілактичних заходів податковими міліціонерами Хмельниччини на території обслуговування з незаконного обігу вилучався скраплений газ «пропан-бутан» та дизельне паливо..
В цілому за результатом проведених заходів виявлено та вилучено: паливно-мастильних матеріалів у кількості 778 тонн, орієнтовною ринковою вартістю понад 16,4 мільйона гривень, обладнання, за допомогою якого здійснювалось зберігання та відпуск таких ПММ на суму 5,8 мільйонів гривень, а також транспорті засоби, зокрема, тягачі із цистернами-напівпричепами, вартість яких оцінюється у 3,6 мільйона гривень.
За словами першого заступника начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Олександра Малахова, дуже важливо, що в ході операції «Акциз-2019» здійснюється руйнування тіньових протиправних схем, пов`язаних з реалізацією неякісних паливно-мастильних матеріалів населенню. У такий спосіб не лише припиняється протиправна діяльність низки ділків, але й захищається легальний бізнес від нездорової конкуренції.
Наразі оперативники у рамках операції «Акциз – 2019» спільно зі своїми колегами з інших правоохоронних органів здійснюють активний моніторинг інтернет-сайтів та розсилань з мобільних месенджерів, через які може здійснюватись незаконна реалізація підакцизної продукції, та продовжують роботу з її виявлення та вилучення.