Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Правоохоронці Хмельниччини обговорили шляхи спільної протидії ухиленню від сплати митних платежів

29.10.2019

У прокуратурі Хмельницької області відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів регіону, на якій обговорено питання протидії ухиленню від сплати митних платежів.
В обговоренні актуальної теми взяли участь представники відповідних підрозділів правоохоронних органів, зокрема, керівники оперативного та слідчого блоку податкової міліції, очільники Хмельницької митниці ДФС, а також працівники апарату прокуратури області та місцевих прокуратур.
Розпочинаючи нараду, виконувач обов’язків прокурора області Сергій Ромась відмітив актуальність цієї проблеми на рівні держави: «Особливої уваги правоохоронців краю та додаткового аналізу потребує додержання порядку здійснення міжнародних поштових відправлень, ввезення комерційних товарів шляхом подрібнення їх партій, переміщення на митну територію України спирту, тютюнових виробів, паливно-мастильних матеріалів», - наголосив Сергій Іванович.
Під час обговорення проблемних питань учасники наради визначились із пріоритетами у роботі за даним напрямком, надали свої конструктивні пропозиції, які стали основою для прийняття комплексу спільних узгоджених заходів, спрямованих на забезпечення законності у сфері. протидії ухиленню від сплати митних платежів.