Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Левову частку вироблених на Хмельниччині товарів купує Польща

24.10.2019

За даними Хмельницької митниці ДФС, з початку року у числі головних партнерів регіонального бізнесу при експорті власної продукції лідируючі позиції займає Польща, частка якої у загальній кількості оформлень становить понад 20 відсотків, що у грошовому значенні досягає позначки в 1,3 мільярда гривень.
Найчастіше до Польщі експортувались стальний прокат, частини до меблів, санітарно-технічні вироби, а також мед, соєва олія та шрот; олія соняшникова, ягоди морожені.
Бізнес-спільнота Хмельниччини цього року відправила на експорт власної продукції на суму понад 6 мільярдів гривень, що відповідає рівню аналогічного періоду минулого року.
Окрім Польщі, до топ-п‘ятірки головних торгівельних партнерів області Польщі, увійшли Об‘єднані Арабські Емірати, Росія, Молдова та Білорусь, куди загалом реалізовано майже половину вироблених на Хмельниччині товарів. .
Примітно, що ці країни придбали продукцію з високою часткою доданої вартості, - трансформатори, килимові вироби, сталеві котли, деталі для електродвигунів, машини для гальванопокриття механічні пристрої для обробітку грунту, меблі дерев‘яні. З сільгосппродукції найбільш популярними з поміж топових товарів були борошно пшеничне, яйця птахів, солод світлий та масло вершкове.
Показово, що середній час оформлення однієї експортної декларації на Хмельницькій митниці ДФС становить 39 хвилин і у порівнянні з минулим роком зменшився на 5 хвилин. При цьому 98 відсотків митних декларацій оформляється в електронному вигляді.