Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Хмельницькі митники переймали у Молдові міжнародний досвід з протидії незаконному переміщенню тютюну

07.10.2019

На запрошення керівництва митної служби Республіки Молдова представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС начальник віідділу кінологічного та ветеринарного забезпечення Сергій Кравець взяв участь у ІІІ Міжнародній конференції-чемпіонаті «Разом у протидії незаконному переміщенню цигарок та тютюнових виробів», яка проходила у місті Вадул луй Воде, Республіка Молдова.
Як видно з теми конференції, вона проводилась з метою обміну досвідом між кінологами митних адміністрацій різних країн з методології підготовки та використання службових собак з пошуку і виявлення незаконного переміщення цигарок та тютюнових виробів.
Участь у проекті також взяли представники тютюнових компаній Japan Tobacco International, British American Tobacco, Philip Morris та Imperial Tobacco.
У рамках конференції обговорювалися аспекти транскордонного співробітництва митних адміністрацій у регіоні. Зокрема, фахівці митної служби Республіки Молдова представили аналіз найбільш резонансних випадків виявлення прихованих сигарет та відзначили вагомий внесок у діяльність з протидії незаконному обігу тютюнових виробів міжнародних організацій, зокрема, таких як EUBAM, EUROPOL та OLAF.
Одним із ключових пунктів зустрічі стало проведення чемпіонату кінологічних команд з протидії незаконному переміщенню цигарок та тютюнових виробів, у якому взяли участь команди Республіки Польща, Республіки Сербії, Республіки Молдова, Румунії та Грузії.
За підсумками проведення усіх етапів змагань переможцем чемпіонату стала команда Республіки Польща, команда митної служби Республіки Молдова посіла друге місце, а третю позицію посіли представники Грузії.
На завершення конференції керівник Митниці Молдови Юрій Чебан високо оцінив професіоналізм усіх учасників спільної боротьби з незаконним переміщенням цигарок та тютюнових виробів, зазначивши, що такі навчання сприяють досягненню спільної мети - забезпеченню безпеки кордону.
«Представницький міжнародний формат – це прекрасна можлисть перейняти кращі практики і методику роботи закордонних колег, зміцнити співпрацю з кінологічними службами інших країн у сфері використання та дресирування службових собак з пошуку цигарок та тютюнових виробів», - резюмував результати поїздки до Молдови Сергій Кравець.