Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Вибороти перше місце на спартакіаді держслужбовців команді Хмельниччини допомогли спортсмени-аматори з фіскальної служби

03.10.2019

Збірна команда Хмельниччини підтвердила свій високий спортивний рівень, здобувши перше загальнокомандне місце у. фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади серед державних службовців, яка проходила в Ужгороді. Загалом у спортивних баталіях брали участь збірні команди з 20 областей України та з міста Київ.
Найвищі результати представники Хмельниччини показали у змаганнях з волейболу та футзалу, посівши перші місця.
Показвово, що свою спортивну майстерність у складі команди з волейболу продемонстрував: Павло Білецький (Департамент спецпідготовки та кінологічного забезпечення ДФС), а у команді з футзалу показали вищий рівень підготовки:Олег Ящук (Хмельницька митниця ДФС) та Дмитро Шутяк (Департамент спецпідготовки та кінологічного забезпечення ДФС).
У колективах Хмельницької митниці та Департаментe спецпідготовки і кінологічного забезпечення ДФС щиро привітали своїх колег з досягнутим на всеукраїнському рівні високим спортивним результатом і висловили переконання, що це позитивно відобразиться на їхній повсякденній роботі. Адже спорт додає наснаги і оптимізму.