Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Якісна аналітика - запорука успіху у виявленні економічних та податкових кримінальних правопорушень

03.09.2019

З метою підвищення професійного рівня співробітників податкової міліції Хмельницької області, додаткового вивчення можливостей наявних інформаційних ресурсів, автоматизованих інформаційних систем (програмних комплексів, баз даних, реєстрів, тощо) та їх практичного використання в оперативно-службовій діяльності співробітників, стаж роботи яких менше 5 років, проведено додаткове навчання щодо можливостей наявних інформаційних систем та ресурсів.
Зокрема, про особливості використання у практичній діяльності інформаційно-телекомунікаційної системи «Податковий блок», Єдиного реєстру податкових накладних та АІС «Податки» учасникам занять розповів старший оперуповноважений з ОВС ВОВЕЗ ГУ ДФС у Хмельницькій області Дмитро Шпак, який зупинився на базових положеннях експлуатації Єдиного державного реєстру податкових накладних (ЄРПН) – бази даних у Системі електронного адміністрування (СЕА) ПДВ із складання та реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування.
Примітно, що за допомогою ЄРПН здійснюються ряд аналітичних заходів, спрямованих на аналіз господарської діяльності суб’єкта господарювання, з метою виявлення та руйнування схем ухилення від сплати податку на додану вартість.
З питань роботи автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор-2006» та загальнодоступних Інтернет-ресурсам виступив заступник начальника відділу ВКПуМС оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Іван Дзядзін., який зазначив, що автоматизована система митного оформлення (АСМО) «Інспектор-2006» - це система митного оформлення, яка охоплює всі процеси митного контролю як всередині країни,так і на митних кордонах. Зазначена система дозволяє володіти всією повнотою інформації про види контролю, які здійснювались від першого перетину кордону до випуску у вільний обіг будь-якого товару. Безпосередньо працівникам податкової міліції АСМО «Інспектор-2006» допомагає упереджувати порушення при здійснені митних формальностей, та оперативно реагувати у разі їх виявлень.