Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Від сплати акцизного податку з реалізації пального надійшло майже 700 тисяч гривень

30.08.2019

В управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Хмельницькій області повідомляють, що станом на 1 серпня поточного року в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕА_РПСЕ) зареєстровано 55 платників акцизного податку з реалізації пального. А також, фіскалами видано 222 ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, 44 ліцензії на зберігання пального суб’єктам господарювання нашого краю, 8 ліцензій на оптову торгівлю пальним за наявності місць оптової торгівлі та 16 за відсутності місць оптової торгівлі пальним. Відтак, додатково до державного бюджету надійшло 678 тисяч гривень.
Нагадуємо платникам податків Хмельниччини, що Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628 – VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни, зокрема, до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481), відповідно до яких з 01.07.2019 запроваджено ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним.

А також інформуємо, що суб’єкти господарювання отримують ліцензії на зберігання пального на кожне місце зберігання пального. Ліцензії на право зберігання пального видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем розташування місць зберігання пального терміном на п’ять років.