Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Операція «Урожай» наповнює бюджети подільських громад

29.08.2019

На виконання розпорядження Державної фіскальної служби України щодо проведення операції «Урожай» на Хмельниччині податківці спільно з органами місцевої влади постійно проводять інформативні заходи з даного приводу.
Зокрема, залучивши до співпраці керівників об’єднаних територіальних громад, працівники ДФС області провели роз’яснювальну роботу та залучили до декларування доходів, отриманих від реалізації сільськогосподарської продукції аграріїв-«одноосібників», тобто громадян – власників земельних ділянок площею понад 2 гектари.
Як результат, майже 4 тисячі аграріїв краю подали до фіскальної служби декларації про майновий стан і доходи. Зауважимо, що це вже майже на чверть перевищує минулорічний показник. Загалом задекларовано 6,2 мільйона гривень доходу, що майже на 2 мільйона гривень більше, ніж минулого року. А ще в ході проведення операції «Урожай» податківцям спільно з райдержадміністраціями, органами місцевого самоврядування та Держгеокадастру вдалося відшукати істотну кількість земельних площ, які використовуються аграріями у господарській діяльності, але не включені до бази оподаткування. Відтак до оподаткування залучено понад 1,5 тисячі гектарів земель. Платники вже подали до фіскальної служби уточнюючі декларації, у результаті чого додаткові надходження до бюджету склали близько 700 тисяч гривень.
«Нашою метою є перш за все наповнення скарбниць місцевих громад. Цьому сприяє упередження схем ухилення від оподаткування, легалізація заробітної плати, розширення кола офіційно працевлаштованих сільськогосподарських працівників та створення нових робочих місць. Саме завдяки таким заходам, як операція «Урожай», ми системно викорінюємо негативні соціальні явища та повертаємо не завжди сумлінних платників і роботодавців у правове поле. Ми за діалог, прозоре та ефективне ведення агробізнесу», - резюмував заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.