Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Завдяки роздрібному акцизу громади Хмельниччини отримали 70 мільйонів гривень надходжень

16.08.2019

Від реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів через роздрібну мережу до місцевих бюджетів Хмельницької області протягом січня-липня 2019 року надійшло 70 мільйонів гривень акцизного податку.

«Через моніторинг ситуації га ринку реалізації алкоголю і тютюну, а також оперативне та своєчасне проведення контрольно-перевірочних заходів ми впливаємо на посилення його прозорості та залучення коштів до місцевих бюджетів від легальної реалізації підакцизних товарів. Водночас і самі споживачі повинні уважно ставитися до питання отримання у продавця алкоголю та тютюну фіскального чека, який згідно вимог закону повинен відображати не лише суму сплаченого покупцем роздрібного акцизу, а й гарантує належну якість товару. Важливою у цьому плані є й позиція керівників ОТГ, які мають дбати про бюджет», - зазначив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Хмельницькій області Віктор Кухар.

Посадовець підкреслив, що з метою сприяння повноті надходжень до місцевих бюджетів від реалізації підакцизної групи товарів, головам об’єднаних територіальних громад надано інформацію про кількість неліцензованих населених пунктів області з проханням провести роботу з суб’єктами господарювання, які провадять діяльність на території населених пунктів, де відсутні ліцензовані заклади торгівлі, на предмет отримання ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

За результатами налагодженої співпраці, за отриманою інформацією об’єднаних територіальних громад області протягом цього року задокументовано більше трьох десятків порушень у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів на суму 350 тисяч гривень. Відповідно ОТГ в результаті співпраці з ДФС лише за напрямком контролю у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів додатково отримали близько 600 тисяч гривень за рахунок сплати фінансових санкцій.