Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За використання незадекларованої праці трьох водіїв шепетівського перевізника оштрафували майже 400 тисяч гривень

16.08.2019

За матеріалами документальної позапланової виїзної перевірки фахівців Головного управління ДФС у Хмельницькій області керівництвом Управління Держпраці накладено штраф у розмірі майже 400 тисяч гривень на підприємця міста Шепетівки, який займається міжнародними автоперевезеннями.

Під час перевірки встановлено використання праці 3 найманих працівників-водіїв, які надавали послуги з міжнародних перевезень без належного оформлення трудових договорів.

Працівники були допущені до роботи без укладення трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.

Відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Тому підприємцю доведеться сплатити штраф на загальну суму 375 тисяч 570 гривень.