Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Операція «Урожай -2019» сприяє детінізації земельних відносини у місцевих громадах Красилівщини

16.08.2019

Питання повернення землекористування у правове поле зі сплатою податків та наповненням місцевого бюджету стало ключовим під час виїзного засідання робочої групи з проведення операції «Урожай – 2019», яке відбулося у Кульчинівському старостинському окрузі Красилівського району.

Зокрема, робоча група розглянула інформацію Держгеокадастру про факт самовільного зайняття земельної ділянки площею 2 гектари за межами села Кульчини на території Красилівської міської ОТГ Красилівського району. При обстеженні цієї ділянки виявилося що у власності територіальної громади є ділянка площею понад 10 гектарів, яка ніким не використовується і не обробляється. У зв’язку з чим органам місцевого самоврядування було запропоновано встановити межі земельної ділянки в натурі для подальшого виділення земельних наділів громадянам з метою наповнення місцевого бюджету.

Також робочою групою була організована роз’яснювальна робота серед громадян, які мають земельні ділянки площею понад 2 гектари, про необхідність своєчасно декларувати та сплачувати в повному обсязі податки та збори, а також про відповідальність за невиконання цього громадського обов’язку.

«Нашою метою є перш за все наповнення скарбниць місцевих громад. Цьому сприяє упередження схем ухилення від оподаткування, легалізація заробітної плати, розширення кола офіційно працевлаштованих сільськогосподарських працівників та створення нових робочих місць. Ми за діалог і прозоре й ефективне ведення агробізнесу», - підкреслила начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб  Красилівського управління Олена Лісовець, підбиваючи підсумки зустрічі.