Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова операція «Урожай-2019» висвітлила факти мінімізації сплати податків у Волочиському районі

15.08.2019

У ході проведення операції «Урожай-2019» працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області проведено фактичні перевірки фізичних осіб, які систематично здійснюють обробіток земельних ділянок (як власних, так і орендованих) у Волочиському районі Хмельницької області.

Підставами для перевірок стали ризики, які в ході моніторингу господарської діяльності зазначених осіб отримали податківці. Стосувалися вони мінімізації сплати податків та відсутності офіційної реєстрації як суб’єктів господарської діяльності.

За результатами перевірок встановлені чотири громадянина, які одноосібно обробляють земельні ділянки загальною площею ,близько 200 гектарів, здійснюючи діяльність без належних на те правових підстав.. За даним фактом складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення – здійснення господарської діяльності без державної реєстрації.

Також встановлено, що особами, які здають в оренду земельні ділянки для ведення господарської діяльності, не сплачено до місцевого бюджету 180 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 15 тисяч гривень військового збору за 2018 рік. Наразі вирішується питання про сплату до бюджету зазначених сум податкових зобов‘язань.