Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині до бюджету підприємства-виробники сплатили 1 мільярд гривень ПДВ

14.08.2019

Протягом семи місяців поточного року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проадміністровано сплату до державного бюджету податку на додану вартість у сумі більше 1 мільярда гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року забезпечено темп росту надходжень ПДВ на рівні 125 відсотків, що у грошовому виразі становить 208 мільйонів гривень.
Водночас з початку 2019 року підприємствам-виробникам, які забезпечують створення доданої вартості відшкодовано з бюджету 582 мільйони гривень податкового кредиту. Якщо порівнювати з минулорічним рівнем повернення ПДВ з бюджету, то він зріс на 76 мільйонів гривень.
«Електронні сервіси з адміністрування ПДВ від фіскальної служби забезпечують платникам податків комфорт, якість і оперативність у сплаті та відшкодуванні цього бюджетоформуючого податку. Будь-які можливості для маніпуляцій з відшкодуванням ПДВ завдяки застосуванню електронних процедур повністю виключені, оскільки весь процес автоматичний та прозорий. ДФС ефективно упереджує формування, так званого схемного кредиту, захищаючи інтереси легального бізнесу та створюючи рівні конкурентні умови для розвитку сумлінного бізнесу Хмельниччини», - зауважив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.
Сьогодні на Хмельниччині платниками ПДВ зареєстровано 4722 , з них 4119 юридичних осіб та 603 фізичних осіб-підприємців. Примітно, що з початку року кількість платників ПДВ зросла більш як на сто суб‘єктів господарювання.