Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Завдяки фіскальній службі на Хмельниччині легалізовано працю понад 2,5 тисячі найманих осіб

13.08.2019

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області, за сім місяців 2019 року його фахівцями перевірено 166 суб‘єктів підприємницької діяльності з питань контролю за виплатою заробітної плати. Як результат, у 101 підприємства, установи ти організації і 65 фізичних осіб - підприємців виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

За результатами перевірок донараховано 22,3 мільйона гривень несплачених до бюджету податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного соціального внеску.

Також виявлено 1273 громадянина, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями і додатково мобілізовано до бюджету 3,4 мільйона гривень ПДФО, 285 тсяч гривень військового збору та понад 4,2 мільйона гривень ЄСВ.

За результатами діяльності робочих груп при органах місцевого самоврядування та контрольно-перевірочних заходів ДФС залучено 1356 фізичних осіб до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності, якими додатково сплачено до бюджету майже 900 тисяч гривень податків та зборів.

На думку податківців, найбільш систематичною і ефективною є робота такої комісії у Хмельницькому, де практикуються щотижневі обстеження у різних мікрорайонах міста з подальшим інформуванням ДФС. Також постійно використовується на проведення профілактичних та контрольно-перевірочних заходів інформація з Полонного, Славути, Волочиська та.Старокостянтинова.

«Постійна інформаційна підпримка, а у разі, коли не чують – контрольно-перевірочна робота, яка здійснюється за участю активу органів місцевого самоврядування, передусім об‘єднаних таериторілаьних громад, уже приносить реальні результати і додає систематичності у реалізації цієї непростої справи. Також важливим пунктом є проведення моніторингу діяльності суб'єктів господарювання, що мають значні валові доходи, але офіційно виплачують заробітну плату в межах встановленого законодавством мінімального розміру», - зазначила керівник управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.