Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Дунаєвеччині операція «Урожай-2019» спрямована на збагачення бюджетів громад

12.07.2019

У Дунаєвецькому районі на території Маківської сільської об’єднаної територіальної громади проведено виїзне засідання робочої групи з питань декларування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га.
«Ми обговорюємо проблеми, які покликана вирішити операція «Урожай», тобто детінізувати господарську діяльність в аграрному секторі, прозоро і в повному обсязі декларувати доходи, отримані від сільськогосподарського виробництва. На Дунаєвеччині це вже не перший такий захід, де йшла мова про залучення до оподаткування тих, хто використовує працю найманих осіб без належного оформлення трудових відносин, про правильність та повноту виплати орендодавцям земельних паїв. Головне, що ми маємо конкретні результати після проведення таких роз‘яснювальних заходів», - розповіла у ході зустрічі начальник Дунаєвецького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталія Баранюк.
У ході зустрічі, яка пройшла під головуванням першого заступника голови Дунаєвецької райдержадміністрації, керівника робочої групи Руслана Смолінського, ґрунтовно і з посиланням на конкретні приклади розглянуто питання декларування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами сільськогосподарського напрямку, виявлення необлікованих працівників та легалізації заробітної плати.
Старости сіл Маківської об’єднаної територіальної громади та представники сільськогосподарських підприємств, що здійснюють господарську діяльність на території громади, отримали відповіді на поставлені запитання. Як результат, власникам земельних ділянок було надано рекомендації щодо декларування доходів, які вони отримують від обробітку землі та сплати податків до бюджетів усіх рівнів.