Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Факультет податкової міліції Університету ДФС України оголошує додатковий набір абітурієнтів

11.07.2019

Університет державної фіскальної служби України оголошує додатковий набір абітурієнтів у 2019 році факультет податкової міліції.
На навчання приймаються громадяни України віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, відповідають вимогам нормативно-правових актів України, що визначають проходження служби в податковій міліції Державної фіскальної служби України, та направлені Головним управлінням ДФС у Харківській області.
Бажаючим вступити на навчання необхідно звертатися у відділ проходження служби у податковій міліції управління по роботі з персоналом Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області за адресою: м.Хмельницький, вул. Пилипчука, 17, тел : 701-870.
Оформлення особових справ проводиться - з січня по липень 2019 року.
Вступні іспити: складаються в Університеті Державної фіскальної служби України, який знаходиться за адресою: 08201, Київська область, м. Ірпінь, в. Карла Маркса, 3
З предметів: українська мова - тести (ЗНО),історія України - тести (ЗНО),математика або іноземна мова /на вибір кандидата/ - тести (ЗНО). Консультатції з приводу вступу можна отримати у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області.