Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Малий бізнес Хмельниччини на 60 мільйонів гривень збільшив свій внесок у місцеві скарбниці

14.06.2019

З початку 2019 року підприємці Хмельницької області, які працюють за спрощеною системою оподаткування, відрахували до місцевих бюджетів краю 400 мільйонів гривень єдиного податку. Це на 60 мільйонів гривень, або приблизно на 15 відсотків більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

При цьому індикативне завдання виконано на 109 відсотків, понад очікування надійшло 33 мільйони гривень.

Найбільшу частку надходжень єдиного податку забезпечили підприємці – фізичні особи, сплативши 250 мільйонів гривень. Юридичні особи, тобто платники третьої групи спрощеної системи оподаткування, забезпечили сплату до місцевих бюджетів понад 50 мільйонів гривень. Сільгоспвиробники на четвертій групі оподаткування спрямували до громадських скарбниць майже 100 мільйонів гривень.

Зауважимо також, що наразі на Хмельниччині використовують спрощену систему оподаткування 40,2 тисячі підприємців – фізичних осіб та 6,4 тисячі – юридичних осіб.

«Малий бізнес регіону впродовж останніх років демонструє показники сталого та впевненого зростання. Завдяки сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, ми сьогодні спостерігаємо наповнення місцевих бюджетів реальними коштами. До того ж підприємці краю не лише демонструють сумлінну сплату податків, але й декларують легальну працю, закликаючи до цього своїх ділових партнерів», – підкреслила заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.