Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Пул експертів-тренерів Всесвітньої митної організації поповнюється за рахунок хмельничан

13.06.2019

У рамках програми контролю торгівлі стратегічними товарами Всесвітньої митної організації та за підтримки Організації з безпеки та співробітництва у Європі представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Павло Білецький та Максим Приходченко у якості співтренерів взяли участь у Регіональному навчальному семінарі з питань контролю торгівлі стратегічними товарами, який відбувся у місті Душанбе, Республіка Таджикистан.

Програма КТСТ має на меті підвищення рівня обізнаності працівників митниці в напрямку ідентифікації стратегічних товарів, що сприяє створенню, розробленню та впровадженню надійних заходів з протидії їх нелегальному переміщенню. А для провідних фахівців Департаменту СПКЗ ДФС участь у заході стала важливою також ще й у частині отримання можливості завершити процес акредитації як експертів-тренерів Всесвітньої митної організації.

Слід зазначити, що до процесу акредитації були допущені представники митних адміністрацій усього світу. Але успішно завершили цей процес лише найкращі.

За результатами проходження другого етапу акредитації у ВМО прийнято рішення про визнання фахівців Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Максима Приходченка та Павла Білецького експертами-тренерами ВМО у сфері стратегічного правозастосування та контролю торгівлі.

За всю історію реалізації митної справи в Україні це вже вдруге представники України були визнані як експерти-тренери ВМО.

Півтора року тому, в січні 2018 року, представник Департаменту Вячеслав Славінський отримав зазначене почесне визнання ВМО і став першим експертом-тренером Всесвітньої митної організації в Україні. Як експерт-тренер ВМО він брав участь у проведенні практичних семінарів з питань контролю торгівлі стратегічними товарами (КТСТ) в країнах-членах ВМО – Королівстві Бельгія та Албанії.

Участь українських тренерів у проведенні занять для митників зарубіжних держав допомагає в боротьбі з нелегальними перевезеннями товарів через кордони та популяризує діяльність Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, який став невід‘ємною частиною комунікаційного бренду Хмельниччини.