Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині представникам сумлінного бізнесу відшкодовано понад 400 мільйонів гривень ПДВ

13.06.2019

Протягом січня-травня 2019 року Державна фіскальна служба відшкодувала платникам Хмельницької області 419 мільйонів гривень податку на додану вартість.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 19 відсотків, або на 66 мільйонів гривень.

У Головному управління ДФС у Хмельницькій області зазначають що у числі підприємств, які отримують бюджетне відшкодування ПДВ, майже 200 підприємств виробників-експортерів, які створюють реальну додану вартість і ефективно працюють на європейському ринку.

Також за результатами роботи протягом п‘яти місяців нинішнього року в області забезпечено збір податку на додану вартість до державного бюджету у сумі 779 мільйонів гривень, що більше на 22 відсотки, або на 143 мільйонів гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Сьогодні повернення бюджетних коштів легальному бізнесу стало максимально прозорим і комфортним водночас. Це результат впровадження електронної системи адміністрування податку на додану вартість і водночас підвищення податкової культури платників. Тим паче, процес відшкодування ПДВ бізнесу постійно удосконалюється, стає зрозумілим та швидким, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції та упереджує корупційні прояви», - розповіла заступник начальника управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Хмельницькій області Вікторія Орловська.

Варто зазначити, що сьогодні на Хмельниччині платниками ПДВ зареєстровано 4084 юридичну особу та 603 фізичних осіб-підприємців. Загалом з початку року кількість платників ПДВ зросла на 100 суб‘єктів господарювання.