Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За п‘ять місяців доходи громад Хмельниччини перевищили 2,5 мільярда гривень

12.06.2019

З початку 2019 року у розпорядження місцевих громад Хмельницької області надійшло 2,5 мільярда гривень податкових платежів. Таким чином виконання завдання органів місцевого самоврядування забезпечено на рівні 108 відсотків, додатково до місцевих бюджетів надійшов 191 мільйон гривень.

Якщо порівнювати з відповідним періодом минулого року, то доходи громад краю зросли на 20 відсотків, що у грошовому еквіваленті становить 431 мільйон гривень.

Визначальним бюджетоформуючим сегментом доходів місцевих бюджетів Хмельниччини традиційно є податок на доходи фізичних осіб, якого працюючими подолянами сплачено у сумі 1,7 мільярда гривень, що у порівнянні з показником минулого року більше на 316 мільйонів гривень.

Другий за питомою вагою наповнення місцевих бюджетів краю - єдиний податок, якого представники малого бізнесу сплатили у сумі 396 мільйонів гривень, що перевищує минулорічний результат на 58 мільйонів гривень.

Плата за землю у наповненні місцевих бюджетів області посідає третє місце. Її рівень досяг 277 мільйонів гривень, що на 48 мільйонів гривень перевищує минулорічний результат.

«Позитивна тенденція наповнення місцевих бюджетів краю базується на якісному адмініструванні податкових платежів фіскальною службою та системній координації дій у питаннях детінізації економіки та легалізації трудової зайнятості. Ефективний діалог з бізнесом, громадськістю та очільниками громад в питанні впорядкування відносин власності та землекористування дає позитивний результат. Фіскальною службою також налагоджено системний обмін інформацією з органами місцевого самоврядування, який покладено в основу ефективних управлінських рішень щодо реалізації бюджетних резервів», - підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.