Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 1 мільярд гривень ПДФО з легальних доходів сплатили подоляни до бюджетів усіх рівнів

17.04.2019

Протягом першого кварталу 2019 року працюючими подолянами до бюджетів усіх рівнів сплачено 1,3 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб.
Якщо порівнювати із трьома першими місяцями минулого року, то темп росту надходжень з податку на доходи фізичних осіб надходжень склав 119 відсотків, що в абсолютній величині більше на 207 мільйонів гривень.
Згідно розподілу майже 75 відсотків від суми сплаченого ПДФО, а саме - 954 мільйони гривень отримали місцеві бюджети Хмельниччини. Решту платежів з легальних доходів, а це 326 мільйонів гривень, спрямовано до державного бюджету.
Як зазначають фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області, пріоритетний напрямком для них є легалізація ринку праці. Адже легальні доходи працюючих жителів краю забезпечують реальні надходження ПДФО, військового збору та єдиного внеску.
«З підвищенням соціальних стандартів оплати праці ріст надходжень ПДФО є очікуваним. Проте мають місце випадки, коли наймані особи отримують заробітну плату нижче мінімальної чи такої, що здійснюється з мінімізацією сплати податків. Тому фахівці ДФС системно працюють у напрямку детінізації ринку праці. У кінцевому підсумку заходи роз’яснювального характеру та контрольно-перевірочна робота дають позитивний ефект для забезпечення надходжень з ПДФО», - наголосила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.
Посадовець підкреслила, що перевірки – це винятковий захід впливу на працедавців. Закон визначає, що проведення фактичних перевірок органами ДФС можливе лише за умови отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету.