Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Кам‘янецькі студенти продемонстрували високий рівень податкової культури та отримали електронний підпис

16.04.2019

Традиційно навесні після отримання теоретичних знань студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відвідують Кам’янець-Подільське управління ГУ ДФС у Хмельницькій області.
Цьогоріч такий прояв співпраці організовано для студентів економічного та історичного факультетів за участю провідних фахівців місцевого управління фіскальної служби. Під час семінару-тренінгу були розглянуті питання щодо: вибору системи оподаткування при відкритті власної справи, оподаткування фізичних осіб-підприємців, спрощеної системи оподаткування.
Окремим питанням даного заходу була електронна взаємодія представників бізнесу з державними органами, в тому числі з Державною фіскальною службою. Спікери ознайомили студентів з нормативно-правовими актами електронного формату діяльності, звернули увагу на прийняття наприкінці 2018 року закону України «Про електронні довірчі послуги», який врегулював відносин у сферах надання електронних довірчих послуг, у тому числі транскордонних.
Наприкінці семінару студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи отримали електронний підпис в акредитованому центрі сертифікації ключів при ДФС.
«Такий симбіоз співпраці між студентами та працівниками фіскальної служби дає можливість молоді отримувати не лише теоретичні, але й практичні знання, що сприяє підвищенню та удосконаленню їх професійних знань і майбутньому працевлаштуванню. Актуальність теми семінару також поза сумнівом, оскільки електронний цифровий підпис - це ефективне рішення для всіх, хто хоче використовувати новітні технології. Документи, підписані електронним цифровим підписом, можуть бути передані до місця призначення за лічені секунди. Всі учасники електронного документообігу отримують рівні можливості незалежно від їх фізичного розташування. Для молоді така електронна новація – шлях до успіху», - підсумував начальник Кам‘янець-Подільського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Ігор Бєлко.