Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Хмельниччині податкові міліціонери вилучили з незаконного обігу велику партію пального вартістю 650 тисяч гривень

15.04.2019

У ході проведення операції «Акциз-2019» співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області вилучили з протиправного обігу велику партію дизельного пального.
Фіскали встановили, що зі стаціонарної АЗС, розташованої на території регіону, один із місцевих жителів, не будучи зареєстрованим як фізична особа-підприємець та не маючи відповідних дозвільних документів, здійснює реалізацію дизельного пального.
За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 25 тисяч літрів дизельного пального вартістю 650 тисяч гривень та 2 ємності із автозаправною колонкою.
На правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП - Порушення порядку провадження господарської діяльності.
Як зазначають податківці, у 2019 році це вже 7 факт викриття протиправної реалізації паливно-мастильних матеріалів. Торік на території області завдяки заходам, вжитим співробітниками податкової міліції, було припинено діяльність 32 незаконних АЗС, з яких реалізовувалось «ліве» пальне. Характерно, що в усіх випадках правопорушники ігнорували вимоги законодавства, збуваючи підакцизну продукцію без відповідних документів та державної реєстрації і у такий спосіб вели свій тіньовий бізнес без сплати податків.