Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Товарообіг зовнішньоекономічних операцій бізнес-спільноти Хмельниччини сягнув майже 6 мільярдів гривень

15.04.2019

За результатами роботи Хмельницької митниці ДФС протягом січня-березня поточного року оформлено 287 тисяч тонн товарів, що в грошовому еквіваленті становить 5 мільярдів 800 мільйонів гривень та переважає показники попереднього року на 0,3 відсотка.
Серед основних країн – торговельних партнерів слід виокремити Німеччину, Польщу, ОАЕ, Чехію, Бельгію, Австрію, Швейцарію, Нідерланди, Туреччину, Китай.
Водночас, від початку 2019 року в зоні діяльності Хмельницької митниці випадків переміщення контрафактних товарів не зафіксовано, але проведено 10 призупинень митного оформлення товарів, що містили об’єкти права інтелектуальної власності.
«Завдячуючи зовнішньоекономічній активності бізнесу Хмельниччини забезпечено активне зростання товарообігу та стабільну динаміку у наповненні бюджету. Системна співпраця фіскальної служби та представників підприємництва дає безумовно позитивний економічний ефект. Водночас, завдяки удосконаленим профілям ризиків на сьогодні на кордоні практично зупинено спроби «сірого» імпорту». Крім того, активно працює система «Єдине вікно», яка значно спрощує та робить комфортною діяльність бізнесу», - зазначив начальник Хмельницької митниці ДФС Іван Бережнюк.