Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Подоляни спрямували на зміцнення українського війська майже 100 мільйонів гривень

02.04.2019

З легальних зарплат та інших офіційних доходів жителів Хмельниччини протягом першого кварталі 2019 року до державного бюджету надійшло 94 мільйонів гривень військового збору.
Якщо порівнювати з результатом відповідного періоду минулого року, то сума спрямованого на потреби національної армії платежу зросла на 21 відсоток, або на 16 мільйонів гривень, - поінформували в управлінні моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Хмельницькій області.
При цьому індикативне завдання виконано на 105 відсотків, тобто додаткового надійшло майже 5 мільйонів гривень.
У фіскальному відомстві краю ритмічність надходжень військового збору пояснюють такими факторами як підвищення соціальних стандартів, активними заходами з легалізації праці та якісним адмініструванням податкових платежів.
«На Хмельниччині бізнес, громадськість та фіскальна служба уже тривалий час реалізовують дієве патріотичне гасло: «Якщо хочеш здобути мир – сплачуй військовий збір!». Це один з пріоритетів, який базується на прозорій виплаті заробітної плати і в цілому спрямований на соціальний захист людей праці та економічний розвиток країни», - зазначив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.