Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Платники акцизу Хмельниччини цьогоріч відрахували в бюджет 1,9 мільйона гривень податку

19.03.2019

У січні-лютому 2019 року від виробництва та реалізації підакцизної продукції у Хмельницькій області державний бюджет отримав 1,9 мільйона гривень акцизного податку.
Це на чверть, або на 380 тисяч гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року, а також у півтора рази (152,1%) більше від індикативного показника ДФС України. Тобто додатково до держбюджету спрямовано 648 тисяч гривень.
Примітно, що у структурі надходжень цього податку левову частку (87,4%) сплачують виробники пива.
Решту скарбниця отримує від оптового постачання електроенергії, а також постачання нафтопродуктів, алкоголю, тютюну, транспортних засобів тощо.
Нагадаємо, що наразі в області працюють п’ять підприємств, які є виробниками зазначеного хмільного напою: ПрАТ «Славутський пивоварний завод», ПАТ «Хмельпиво», ПП «Рудпол», ТОВ «Укр-кег», а також ПП Соколовський Ю.В.
Крім того, діють три оптових постачальника електроенергії (МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», КП «Південно-західні тепломережі» та КП «Міськтеплоенергія»), один імпортер алкогольних напоїв (ТОВ «ВІ ЕС ВІ ГРУП»), а також три спиртові заводи – діючий ДП Довжоцький спиртовий завод, та недіючі ДП Ганнопільський спиртовий завод і Маниковецьке підприємство ДП «Укрспирт». Оптова торгівля тютюновими засобами забезпечується ТОВ «Тедіс Україна».